O nás

Úspěšně působíme na trhu účetních služeb již od roku 1998 a za tuto dobu jsme díky kvalitě naší práce a orientaci na potřeby zákazníků získali značný počet spokojených a věrných klientů.

Náš pracovní tým tvoří v současné době 12 stálých zaměstnanců, zkušených účetních a dále několik externích spolupracovníků. Úzce spolupracujeme s daňovým poradcem, sesterskou společností M.C. TAXAD s.r.o., IČ: 24156710 a auditory.

Externě zpracováváme účetnictví a daňovou evidenci pro cca 100 firem, zejména menší a střední velikosti. Jedná se převážně o společnosti s r.o., neziskové organizace (zapsaný spolek, zapsaný ústav) a fyzické osoby.

Preferujeme individuální přístup k potřebám našich klientů, takže v případě, že nám zavoláte nebo si s námi sjednáte schůzku, rádi s Vámi vše podrobně prodiskutujeme a zodpovíme Vaše dotazy do nejmenších detailů.

Garančním prvkem profesionality našich služeb je, kromě referencí a vysoké motivace na kvalitě naší práce, i sjednané profesní pojištění odpovědnosti za případnou škodu způsobenou našim klientům.

Na požádání Vám rádi zašleme rámcový návrh smlouvy.

© 2010 CONFIDOS JB s.r.o. - vedení účetnictví a daňové evidence, účetní služby, daňová přiznání | Created by Greep IS